Sdílet na Facebooku

Bulharsko – Zlaté písky

Právě jste zavítali na stránky věnované Bulharsku a jeho nádhernému pobřeží Černého moře. Nám nezbývá nic jiného, než vás zde přivítat a popřát vám příjemnou návštěvu. A proč jsme si vybrali právě Bulharsko? Jednoduše proto, že tento zajímavý region navštíví každý rok, čím dál více turistů a také proto, že si myslíme, že Bulharsko toho turistům lačných po zážitcích může nabídnout opravdu hodně. Od krásné nezničené přírody, milých lidí se zajímavou kulturou, až po stále se skvělé turisté zázemí plné atrakcí. Stačí jedna krátká návštěva a tento kraj si zamilujete navždy, tak jako my.

Právě proto vznikly i tyto stránky, aby vás jednoduše a příjemně obeznámili se spoustu zajímavých a užitečných informací o Bulharsko. Chtěli bychom vás seznámit nejenom s turistickými lákadly jako slunnými plážemi, přístavními promenádami, zábavními centry a aquaparky, ale i s kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií nebo výbornou místní kuchyní. Zároveň zde naleznete i ryze praktické informace týkající se dopravy, ubytování, dostupnosti služeb nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento kouzelný kraj – Bulharsko navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu Bulharsku – Zlatých píscích, ale následně i tu skutečnou.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.