Sdílet na Facebooku

Mapy Bulharska – zdarma ke stažení

V tomto článku naleznete hned několik velmi pěkných map, které vám jak doufáme, pomůžou v orientaci po Bulharsku. Všechny mapy by měli být v dostatečných rozměrech, aby se dali i vytisknout a následně používat. Pokud však hledáte opravdu podrobné a detailní mapy, nezbývá nám nic jiného, než vám doporučit ty online přímo na internetu. Například maps.google.com nebo české mapy.cz. Přejeme vám, ať se při vaší dovolené v Bulharsku neztratíte 🙂 !

Univerzální mapa (1500 x 969 px, 200 Kb) – První mapa se opravdu povedla. Nejen, že je graficky pěkná a přehledná, ale neleznete na ní opravdu vše důležité. Tedy nejen fyzicko-geografickou složku, ale i všechny města a k nim vyznačené památky a turistické zajímavosti. Jestli hledáte nějakou univerzální mapu, tak tady jí máte!

 

Regionální mapa (1061 x 769 px, 73 Kb) – Další podařená mapa ukazující všech devět bulharských regionů včetně hlavního města Sofie a všechny důležité města. Nic víc, nic mín. Ve zkratce tedy jednoduchá a přehledná mapa.

 

Fyzicko-geografická mapa (888 x 659 px, 113 Kb) – Poslední třetí mapa se v lecčems podobá té první. Je ale mnohem jednoduší. Je tedy jen na vás jestli zvolíte víc informací v podobě první mapy, nebo přehlednost v podobě této mapy.

 

Kromě těchto map jsme pro vás připravili ještě dva velmi zajímavé linky. První je na kompletní mapu Bulharska v megalomanském rozlišení 8528 x 5600 pixelů. (velikost cca 10 Mb).

Druhý link vás pak zavede přímo na stránku, která se věnuje mapám, a naleznete na ní hned několik podařených tématických map Bulharska.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.