Mapa Bulharska

Přímo zde jsme si pro vás připravili výbornou mapu celého Bulharska. Jedná se o mapu vloženou z Google Maps. To znamená, že tato mapa je plně interaktivní. Můžete se v ní snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat kolečkem nebo měnit mapové podklady za letecké snímky. Na mapě si tak můžete snadno najít jakékoliv místo v Bulharsku. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ve formě obrázku ke stažení pak naleznete v tomto článku.

Mapy Bulharska – zdarma ke stažení

V tomto článku naleznete hned několik velmi pěkných map, které vám jak doufáme, pomůžou v orientaci po Bulharsku. Všechny mapy by měli být v dostatečných rozměrech, aby se dali i vytisknout a následně používat. Pokud však hledáte opravdu podrobné a detailní mapy, nezbývá nám nic jiného, než vám doporučit ty online přímo na internetu. Například maps.google.com nebo české mapy.cz. Přejeme vám, ať se při vaší dovolené v Bulharsku neztratíte 🙂 !

Univerzální mapa (1500 x 969 px, 200 Kb) – První mapa se opravdu povedla. Nejen, že je graficky pěkná a přehledná, ale neleznete na ní opravdu vše důležité. Tedy nejen fyzicko-geografickou složku, ale i všechny města a k nim vyznačené památky a turistické zajímavosti. Jestli hledáte nějakou univerzální mapu, tak tady jí máte!

Pokračování článku »