Webkamery přímo z Bulharska – podívejte se, jak to právě teď vypadá v cíli vaší cesty

Moderní technika sebou přináší neskutečné množství možností. Jednou z nich jsou i webkamery, tedy kamery umístěné na zajímavých místech, jejichž obraz si může pustit kdokoliv po celém světě na svém počítači za pomoci internetu. Prostřednictvím webkamer se tak můžete pohodlně podívat, co se právě aktuálně děje na místě kam se chystáte vydat. Webkamery jsou opravdu úžasným nástrojem, protože si z nich uděláte opravdu nezkreslený dojem, jak to na daném místě opravdu vypadá. Odkazy na pár dobrých webkamer v Bulharsku jsme proto umístili do tohoto krátkého článku. Pokud byste měli tip na další zajímavé, na které se v tomto článku nedostalo, stačí na ně nechat odkaz v komentářích pod článkem.

Pláž Albena a Primorsko

První odkaz vás zavede na stránku, kde máte rovnou pět kamer najednou! Z toho dvě kamery zabírají krásnou Albena brach (pláž) i s mořem. Další tři jsou pak umístěny na letišti – Primorsko a pak také na Lesnovo a Balchik.

Pokračování článku »

Zajímavé odkazy na weby a články o Bulharsku

I když bychom to neměli dělat, rozhodli jsme se vám nabídnout odkazy na různé „konkurenční“ weby o Bulharsku. Nikdo totiž nemá monopol na informace, takže věříme, že i u našich konkurentů naleznete občas něco málo užitečného. I když samozřejmě určitě ne v takové míře a kvalitě jako u nás na tomto webu :-). Přejeme příjemné hledání v dalších informacích!

Bulharsko 2005

Deník a fotografie z dvoutýdenního putování po Rile v roce 2005. Kulinářské zážitky, neotřelé komentáře, krásné fotky úchvatné přírody. Ve zkratce je to jednoduchý web, ale se spoustou autentických informací.
http://bulharsko.flaska.net/

Pokračování článku »