Sdílet na Facebooku

Webkamery přímo z Bulharska – podívejte se, jak to právě teď vypadá v cíli vaší cesty

Moderní technika sebou přináší neskutečné množství možností. Jednou z nich jsou i webkamery, tedy kamery umístěné na zajímavých místech, jejichž obraz si může pustit kdokoliv po celém světě na svém počítači za pomoci internetu. Prostřednictvím webkamer se tak můžete pohodlně podívat, co se právě aktuálně děje na místě kam se chystáte vydat. Webkamery jsou opravdu úžasným nástrojem, protože si z nich uděláte opravdu nezkreslený dojem, jak to na daném místě opravdu vypadá. Odkazy na pár dobrých webkamer v Bulharsku jsme proto umístili do tohoto krátkého článku. Pokud byste měli tip na další zajímavé, na které se v tomto článku nedostalo, stačí na ně nechat odkaz v komentářích pod článkem.

Pláž Albena a Primorsko

První odkaz vás zavede na stránku, kde máte rovnou pět kamer najednou! Z toho dvě kamery zabírají krásnou Albena brach (pláž) i s mořem. Další tři jsou pak umístěny na letišti – Primorsko a pak také na Lesnovo a Balchik.

Slunné pobřeží pláž před hotelem Victoria

Druhá kamera zabírá opět nádherné černomořské pobřeží se slunnou písčitou pláží. Kamera je opravdu dobře umístěna na střeše hotelu Viktoria, takže poskytuje opravdu pěkné záběry. Jednoznačně doporučujeme.

Pobřeží v Nesebaru

O krásném historickém městečku Nesebar už jsme něco málo psali. Na následující stránce si pak máte možnost prohlédnout malý kousek jeho pěkného pobřeží. Příjemná je vložená tabulka teplot, takže hned víte naprosto přesně, jaké počasí zde panuje.

Pláž Zlaté písky

Stejný web, ale jiná kamera. Konkrétně tato vás seznámí s asi nejznámější turistickou riviérou v Bulharsku neboli se Zlatými Písky. Kamera je opět pěkně umístěna na vysokém místě, takže zabírá opravdu velký kus pláže i moře. Tabulka teplot a počasí je zde také samozřejmostí. Jednoznačně doporučujeme.

Hlavní město Sofie

Pokud už by vás předchozí odkazy na kamery z různých pláží omrzeli, jako třešničku na dortu tady pro vás máme webkameru z jedné z nejdůležitějších tříd hlavního města Sofie. Jedná se sice o jiný web, ale tabulka s teplotami opět nechybí. Potěší i velmi slušná kvalita obrazu.

3 Komentáře

Dobrý den chtěl jsem se podívat jak je v Primorsku ale kamera nefunguje .

pavel napsal/a:

Dobrý den všem kamera na Primorsko nefunguje a je to škoda vždyť Primorsk je jedna z mála oblastí tak navštěvována.

proč kamery nejdou ani dnes ?,nebylo by lepší tuto nefugující nabidku zrušit,než dělat z lidí trouby ??

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.