Sdílet na Facebooku

Zajímavé odkazy na weby a články o Bulharsku

I když bychom to neměli dělat, rozhodli jsme se vám nabídnout odkazy na různé „konkurenční“ weby o Bulharsku. Nikdo totiž nemá monopol na informace, takže věříme, že i u našich konkurentů naleznete občas něco málo užitečného. I když samozřejmě určitě ne v takové míře a kvalitě jako u nás na tomto webu :-). Přejeme příjemné hledání v dalších informacích!

Bulharsko 2005

Deník a fotografie z dvoutýdenního putování po Rile v roce 2005. Kulinářské zážitky, neotřelé komentáře, krásné fotky úchvatné přírody. Ve zkratce je to jednoduchý web, ale se spoustou autentických informací.
http://bulharsko.flaska.net/

Jaká je dovolená v Bulharsku

Tak právě na tuto jednoduchou, ale ve své podstatě záludnou otázku vám odpoví následující web. Naleznete zde nejenom nějaké informace, ale i hledání nejlevnějších zíjezdů z výběrů více než 200 cestovních kanceláří.

http://www.zahranicni-dovolena.cz/bulharsko.html

Balkán 2003

Další velmi zajímavý autorský cestopis se spoustou fotek i zajímavostí včetně rad, fotek z 5titýdenní cesty po Balkánu: přechod Rily (Bl), Olymp, Meteora, Delphy, Pelopones, Athény, Chios (Řecko), Istanbul (Tur), Burgas, Nesebar (Bl), Constanta, Delta Dunaje, (Rum), Sofia (Bl).
http://www.fhg.cz/balkan/balkan.htm

Bulharsko – rady a informace k moři

Další zajímavý web o Bulharsku podobného ražení jako ten náš. Sice je zde méně informací a více reklamy, ale i tak se ve zkratce jedná o celkem kvalitní zdroj informací, třeba o ubytování.

http://bulharsko-info.cz/

Informace o Bulharsku

Pěkné a jednoduché stránky. Se spoustou praktických informací a přitom minimem reklam. Jednoznačně doporučujeme ke shlédnutí!
http://ceskestranky.com/bulharsko/

Bulharsko-Primorsko.cz

Kompletní, objektivní a nezávislý zdroj informací o Bulharsku. Informace o nejoblíbenějším letním letovisku Primorsku a o více než 20 největších destinací Bulharska. Foto galerie, videa, diskusní fórum, recenze hotelů a mnohem víc na webu.
http://bulharsko-primorsko.cz/

Bulharsko léto

Velmi pěkná a obsáhlá stránka, dokonce možná jedna z nejobsáhlejších. Zkrátka tyto stránky vám zodpoví veškeré Vaše otázky ohledně Bulharska. Oceňujeme i příjemnou grafiku.
http://bulharsko-leto.cz/

1 Komentář

Díky moc za zajímavé odkazy. Popřípadě můžeš přidat i moje stránky. Budu ti vděčná.